Apartamenty PORTA MARE Wolności 38, Dziwnówek, 72-420 Dziwnów
+48 665 109 691portamare@portamare.pl

Zasady rezerwacji:

„PORTA MARE” Spółka z o.o z siedzibą w Dziwnówku ustala następujące zasady rezerwacji świadczonych usług (noclegi), stanowiące integralną część oferty Spółki w zakresie wykonywanych usług turystycznych:

1. Rezerwacja może zostać zgłoszona telefonicznie, internetowo, pisemnie (faxem, listem poleconym) lub osobiście w recepcji bądź biurze „Porta Mare” należącym do Spółki „Porta Mare”, z zastrzeżeniem, że dokonanie rezerwacji uznaje się za skuteczne dopiero z chwilą wpłacenia zaliczki przez Klienta oraz potwierdzeniem rezerwacji (także ustnie) przez recepcję.

2. Obowiązująca zasada dotycząca przedpłaty: 30 % od łącznej wartości należy dokonać zaraz po zrobieniu rezerwacji, pozostałe 70 % od łącznej wartości należy dokonać co najmniej 30 dni przed datą przyjazdu.

3. Zaliczkę należy wnieść na rzecz:

"Porta Mare" Spółka z o.o w Dziwnówku,
ul. Wolności nr 38,
72-420 Dziwnów,

bezpośrednio w kasie Spółki,

lub na podany poniżej nr rachunku bankowego Spółki prowadzony w:
Bank Zachodni WBK S.A.
09 1090 2268 0000 0001 0181 7031

4. Brak wpływu zaliczki w terminie 2 dni roboczych od dokonania przez Klienta rezerwacji oznacza rezygnację Klienta z rezerwacji i powoduje automatyczne wykreślenie Klienta z prowadzonego w Spółce systemu rezerwacji oraz uznanie, że pomiędzy stronami nie doszło do zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych. Mimo wszystko staramy się jeszcze raz drogą mailową bądź telefoniczną skontaktować w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Apartamenty na sprzedaż

  Apartamenty na sprzedaż, Porta Mare Wellness & SPA

  Porta Mare Wellness & SPA to dwa dwunastopiętrowe budynki o wspólnej podstawie, w której znajdzie się zaplecze handlowo usługowe z krytymi basenami, centrum SPA i gabinetami rehabilitacyjnymi.

 • Apartamenty na sprzedaż

  Apartamenty na sprzedaż, Słoneczne Tarasy, Dziwnówek

  Porta Mare SŁONECZNE TARASY to nowoczesne apartamenty w cichej nadmorskiej miejscowości, idealne połączenie Twojego wypoczynku i świetnej inwestycji położonej zaledwie 300m od plaży.

 • Apartamenty na sprzedaż

  Porta Mare Baltica, Kołobrzeg

  Nowa inwestycja w Kołobrzegu - 16 trzypiętrowych budynków, w każdym z nich 21 apartamentów. Atrakcyjna lokalizacja - uzdrowiskowa dzielnica Kołobrzegu.

Kalendarz wolnych terminówSprawdź, wolne apartamenty
Deweloper Szczecin
Zapraszamy Państwa również do zapoznania się ofertą inwestycyjną naszego Partnera - firmy Budnex Sp. z o.o.